Activiteiten
Schiedam staat stil bij 80e verjaardag Biesheuvel
De Bibliotheek Schiedam
Schiedam staat stil bij de 80e verjaardag van J.M.A. Biesheuvel. Er is een uitgebreid feestelijk programma samengesteld
Natuurlijk tuinieren
Educatieve Buurttuin Maasboulevard
Het is weer tijd om de tuin in te duiken! Heb je zelf geen tuin, of wil je graag meer leren over wat je met je tuin kunt doen? Doe dan mee met de cursus natuurlijk tuinieren.
Openstelling Liduina basiliek
Basiliek H. Liduina en OLV Rozenkrans
Loop de basiliek eens binnen en bekijk het prachtige interieur van de basiliek. Vrijwilligers geven antwoord op al je vragen.
Openstelling Grote- of Sint Janskerk
Grote- of Sint Janskerk
Een engel op de orgelkast, watergeuzen en het wijwaterbakje, de zilveren doopschaal en de ‘goudleer-kamer’. Loop eens binnen en luister naar de verhalen!
Molen Tour
Start De Palmboom
De grootste molens ter wereld staan in Schiedam. Elke woensdag kom je van alles te weten over deze molens. Loop ook mee met de Molen Tour! De wandeling gaat langs 6 molens in de historische binnenstad en je bezoekt 3 molens.
UURTJE S'DAM
I-Punt S'DAM/De WAAG
Ontdek en verken S’DAM met een korte sightseeing walk. De ladies van het I-Punt geven je de beste tips. Je wandelt langs filmische steegjes, de hoogste molens ter wereld, havens & grachtenpanden en branderijen.