7 november 2026

NAH informatiemarkt Bibliotheek

Waar: Bibliotheek Noord, Zwaluwlaan 84, Schiedam
Wanneer: zaterdag 7 november 2026
Informatiemarkt: 11.00 – 13.00 uur, vrije inloop
Optreden en verhaal van Willem Philipsen: 15.00 uur (inloop vanaf 14.30 uur)
Toegang: gratis
Aanmelden: voor het middagprogramma via de website van Bibliotheek Schiedam

Op zaterdag 7 november organiseert Bibliotheek Schiedam een informatiemarkt over niet-aangeboren hersenletsel (NAH) in Bibliotheek Noord. Bezoekers kunnen kennismaken met organisaties die informatie, zorg en ondersteuning bieden aan mensen met hersenletsel en hun naasten.

Tijdens de informatiemarkt, van 11.00 tot 13.00 uur, zijn onder andere Breinlijn, Hersenletsel.nl Zuid-Holland, Rijndam Revalidatie, Minters Mantelzorg en Passend Lezen aanwezig. Ook verkoopt Boekhandel Het Schiedams Boekhuis boeken over de hersenen en hersenletsel. Je kunt gratis binnenlopen en vragen stellen aan de aanwezige organisaties.

Willem Philipsen

Om 15.00 uur vertelt gitarist en ervaringsdeskundige Willem Philipsen over zijn leven na een herseninfarct. Hij was 23 jaar en werkte als gitarist met onder anderen Anouk, Postmen en Soulvation toen hij in 2007 een herseninfarct kreeg. De gevolgen veranderden zijn leven en zijn werk als muzikant ingrijpend.

S'DAM TIPT!

SUIKERZOET FILMFESTIVAL

SUIKERZOET FILMFESTIVAL

WELKOM NIEUWE S'DAM BEWONER

WELKOM NIEUWE S'DAM BEWONER

BoekenBalie Schiedam

BoekenBalie Schiedam

Terug naar activiteiten

Aanmelden