Waar: Babbersmolen, Schiedamsedijk 2A, 3117 HA Schiedam
Wanneer: vrijdag 30 oktober 2026
Inloop: vanaf 20.00 uur
Aanvang: 20.30 uur
Verwacht einde: circa 23.00 uur
Tickets: € 13,- inclusief een drankje
Wie meerdere concerten wil bezoeken, kan ook kiezen voor de strippenkaart: drie concerten voor € 26,-. Je betaalt daarmee voor twee concerten en bezoekt er drie.
Meer informatie en tickets zijn verkrijgbaar via www.molentonen.nl.
De concertreeks Molentonen keert terug! In 2026 en 2027 brengt Molentonen akoestische livemuziek naar bijzondere en sfeervolle locaties. De aftrap vindt plaats op vrijdag 30 oktober in de historische Babbersmolen, met optredens van singer-songwriters Maurice van Hoek en Boaz.

Maurice van Hoek en Boaz
Maurice van Hoek is een singer-songwriter met een grote liefde voor countrymuziek. Zijn nummers kenmerken zich door warme melodieën, invloeden uit de Amerikaanse rootsmuziek en persoonlijke verhalen over het leven, de liefde en onderweg zijn. Met zijn authentieke sound neemt hij het publiek mee in zijn muzikale wereld.
Ook Boaz Roelevink staat bekend om zijn karakteristieke stem en persoonlijke manier van vertellen. Hij verwierf landelijke bekendheid door zijn deelname aan het SBS6-programma We Want More, waarin hij in 2020 de finale bereikte, en zijn rol in The Passion. Zijn muziek combineert invloeden uit country, blues en soul. Met zijn gitaar en oprechte teksten weet hij een warme, intieme sfeer neer te zetten.
Vervolgdata in 2026 en 2027
Na de aftrap in de Babbersmolen staan er nog vijf concerten op het programma. De komende edities vinden plaats op:
Vrijdag 27 november 2026
Vrijdag 22 januari 2027
Vrijdag 12 februari 2027
Vrijdag 12 maart 2027
Vrijdag 9 april 2027