Waar: Turquoise Gallery, Lange Achterweg 44
Wanneer: Donderdag 11 december
Hoe laat: Van 20:00 - 21:30 uur
Tickets: aan de deur te koop
Check hier meer info
Benieuwd om je eigen stemgeluid te ontdekken samen met anderen? Irida neemt je mee in een muziekavond over de Indiase Klassieke muziek Raga. Bij Raga is er geen sprake van teksten maar bepaalde tonen die al improviserend worden gespeeld en gezongen.
Tijdens deze avond wordt er live raga gespeeld en wordt je uitgenodigd met elkaar als groep te zingen. Deze Heem me mee ontmoeting vindt plaats in Turquoise Gallery waar diverse moderne kunstenaars hun werk tonen in een voormalig weeshuis uit 1779.
Heem me mee Schiedam
Heem me mee Schiedam is een tweejarig theaterproject waarbij Schiedammers met diverse levensbeschouwelijke achtergronden je op theatrale wijze meenemen naar een activiteit van hun gemeenschap of perspectief.
Heem me mee Schiedam’ is een verdiepende voortzetting van ‘Trektocht Schiedam’. ‘Heem me mee Schiedam’ bestaat uit een bijzondere groep mensen: negen Schiedamse (amateur)spelers, circa 20 vrijwilligers vanuit zes verschillende co-partners en een klein bevlogen Heem team.
Met elkaar geloven ze dat de ontmoeting tussen mensen met verschillende levensbeschouwelijke achtergronden essentieel is. Niet om elkaar te bekeren of je eigen gelijk te halen, maar omdat een ontmoeting waarbij elkaars levensbeschouwelijke orientatie centraal staat een shortcut is naar dat waar we als individuen naar verlangen: zinvolle verbindingen die ons helpen om met het leven om te gaan.