Waar: Grote kerk Schiedam, 37 Lange KerkstraatSchiedam, ZH, 3111 NN
Wanneer: Maandag 14 december
Hoe laat: Van 09:00 - 11:00
Tickets: aan de deur te koop
Check hier meer info
Zoek je een toegankelijke manier om je te verdiepen in de betekenis van kerst vanuit Protestants-christelijk perspectief? Hou je van zingen? Na een theatrale inleiding heemen Mies en Güler je mee naar Festival of Lessons and Carols in de Grote Kerk in Schiedam. Vandaag geen preek maar korte stukjes uitleg en veel zingen. Ook is er een koor dat sfeervolle Engelse carols zingt.
Heem me mee Schiedam
Heem me mee Schiedam is een tweejarig theaterproject waarbij Schiedammers met diverse levensbeschouwelijke achtergronden je op theatrale wijze meenemen naar een activiteit van hun gemeenschap of perspectief.
Heem me mee Schiedam’ is een verdiepende voortzetting van ‘Trektocht Schiedam’. ‘Heem me mee Schiedam’ bestaat uit een bijzondere groep mensen: negen Schiedamse (amateur)spelers, circa 20 vrijwilligers vanuit zes verschillende co-partners en een klein bevlogen Heem team.
Met elkaar geloven ze dat de ontmoeting tussen mensen met verschillende levensbeschouwelijke achtergronden essentieel is. Niet om elkaar te bekeren of je eigen gelijk te halen, maar omdat een ontmoeting waarbij elkaars levensbeschouwelijke orientatie centraal staat een shortcut is naar dat waar we als individuen naar verlangen: zinvolle verbindingen die ons helpen om met het leven om te gaan.