Waar: KunstWerkt, Art Centre Schiedam, Lange Nieuwstraat 191
Wanneer: Van 29 mei t/m 22 juni
Hoe laat: Do t/m zo van 13 - 17 u
Toegang gratis
Check de website
Tijdens de tentoonstelling ‘Groei & Woeker’ bekijk je werk van tien kunstenaars die reflecteren met ruimtelijk werk. Curators Judith Aardse en Magriet Mostert onderzoeken wat het thema ‘Groei & Woeker’ voor hen persoonlijk betekent en geven hieraan expressie met tekeningen en schilderijen.

Tien exposerende kunstenaars ‘Groei & Woeker’ zijn:
- Judith Aardse
- Wieneke Bremer
- Kaije Feenstra (KunstWerkt)
- Stefan Gross
- Theo ten Have
- Henk Horsten
- Ira Imasteri
- Friedie Kloen (KunstWerkt)
- Magriet Mostert (KunstWerkt)
- Jaco van der Vaart.
Over KunstWerkt
Sinds 1991 verenigt KunstWerkt een grote groep kunstenaars uit Schiedam en omgeving. Momenteel bestaat het kunstenaarscollectief uit 60 deelnemers, met een grote verscheidenheid aan uitingsvormen, stijlen en technieken.
De expositieruimte in het voormalige postkantoor aan de Lange Nieuwstraat is een ontmoetingsplaats om ideeën en inspiratie te delen en fungeert ook als een brug van kunstenaar naar publiek.
De stichting organiseert jaarlijks een tiental tentoonstellingen en daaraan gerelateerde activiteiten.